Nájemní bydlení pro seniory

 

V rámci Senzionu nabízíme dlouhodobý podnájem v 16  jednopokojových a 12 dvoupokojových bytech. Dvoupokojové byty mohou být určeny pro manželské páry nebo pro přátelské páry.

Každý byt má svou předsíň s vestavnou skříní, bezbariérovou koupelnu a kuchyňský kout vybavený spotřebiči. Použité materiály jsou ve všech bytech jednotné.

Komplex tvoří čtyři samostatné budovy, které mezi sebou vytváří bezpečnou klidovou zónu s parkovou úpravou o ploše 1200 m2.

Z celkového počtu 28 bytů se v patře nachází 5; ty mají k dispozici balkón a jsou dostupné výtahem. Ostatní byty jsou přístupné z centrálního parku, který je určen k relaxaci a zajišťuje tak dostatečné soukromí.

Byty si nájemníci vybavují vlastním nábytkem, výjimkou jsou ale jednopokojové apartmány č. 26 a 27, a také dvoupokojový apartmán č. 28, které jsme plně vybavili nábytkem. 

 

Společné prostory Senzionu

II. NP

Za společné prostory považujeme především společenskou místnost s krbem o rozloze 110 m2, kde si každý senior může pořádat vlastní oslavu či vymyslet vlastní aktivitu. Zde se konají také volnočasové aktivity v rámci služeb Senzionu.Společenská místnost v patře hlavní budovy

Na společenskou místnost navazuje kuchyňka, ve které lze připravovat pokrmy buď na samotnou oslavu, nebo v rámci společné aktivity.Hobby kuchyně přilehlá ke společenské místnosti

Na společenskou místnost navazují dvě terasy určené pro posezení.senzion_spolecna_terasa

I.NP

V přízemí je kavárnička s malou kuchyňkou, kde si lze připravit horké a studené nápoje a přinést si drobné občerstvení. Navazuje přízemní terasa s posezením, umístěná směrem do centrálního parku.Kavárna v přízemí hlavní budovy

V přízemí se dále nacházejí prostory pro personál: kancelář pro manažera Senzionu a šatna personálu se sociálním zázemím.

Mezi technické místnosti patří sklad kol a vozíků, sklad sezónního ošacení, prádelna a sušárna.

Klimatizovaná místnost pro pohybové aktivity (cvičební stroje).senzion_cvicebna

 

Okolí Senzionu

Senzion se nachází na pozemku o rozloze 15 000 m2, z něhož je pouze menší část zastavěná. Kolem tedy zbývá dostatečně veliký prostor na venkovní aktivity. Pozemek má parkovou úpravu s možností posezení v přírodě s výhledem na panorama Jeseníků. Na pozemku je vyčleněn prostor pro individuální malé zahrádky.

 

V areálu je k dispozici parkoviště s 30 parkovacími stáními pro obyvatele Senzionu, ale i pro jejich návštěvy.

 

Orientační plán Senzionu ke stažení

Orientační plán Senzionu